جاروب صنعتی خیابانی مخصوص معادن و کارخانجات سیمان و فولاد

جاروب صنعتی خیابانی مخصوص معادن و کارخانجات سیمان و فولاد مدل 6000 ساخت کمپانی ISAL ایتالیا بزرگترین دستگاه جاروب صنعتی خیابانی می باشد.

از این دستگاه جاروب صنعتی خیابانی برای نظافت محیط های بسیار آلوده با مساحت بسیار بالا استفاده می شود.

جاروب صنعتی خیابانی مدل 6000 در محیط هایی مانند کارخانجات سیمان و فولاد و محیط های معدنی بسیار کاربرد دارد.

قدرت بسیار بالای این دستگاه جاروی خیابانی و حجم بالای مخزن آن سبب می گردد در کمترین زمان ممکن حجم بسیار بالایی از زباله را جمع آوری کرد.

در عین حال سرعت بالای این دستگاه جاروب صنعتی خیابانی سبب می گردد در هر ساعت 65.000 متر مربع را به راحتی نظافت کند.

این دستگاه جاروب صنعتی خیابانی به صورت تخصصی برای حجم بالای آلودگی در محیط های صنعتی و سخت طراحی شده است و به نوعی بزرگترین و قدرتمند ترین دستگاه در مقایسه با دستگاه های هم ردیف خود است.

از جمله مهمترین ویژگی های این دستگاه جاروب صنعتی خیابانی می توان به قدرت بالای موتور آن اشاره کرد که معادل 175 اسب بخار ساخت کمپانی مرسدس بنز آلمان می باشد که با سیستم توربو شارژ و اینترکولر خود سبب می گردد در محیط های صنعتی به راحتی و به صورت طولانی مدت کار کند.

دستگاه جاروب صنعتی خیابانی مدل 6000 با سیستم برس، مکش و سیستم کانوایر کار می کند که سبب می گردد حجم بسیار بالایی از مواد در زمان بسیار کم به مخزن دستگاه انتقال یابد.

سیستم مکش این دستگاه مجهز به فیلتراسیون بسیار کارا با مساحت 26 متر مربع می باشد. که بدون هیچگونه ایجاد آلودگی کار جمع آوری مواد را انجام می دهد.

بر روی این دستگاه جاروب صنعتی خیابانی می توان یک سسیتم مکش برای جمع آوری آلودگی های موجود در گوشه و کنار استفاده نمود.

یکی دیگر از لوازم اختیاری که می توان بر روی این دستگاه جاروب صنعتی خیابانی نصب کرد سیستم پاشش آب فشار قوی هست که با فشار 150 بار کار می کند و می توان به وسیله آن عمل شستشوی را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

تماس

021-54635

0912-0235174

همیشه در تلگرام، پاسخگوی شما هستیم