جارو برقی صنعتی

جارو برقی صنعتی

جارو برقی صنعتی یکی از پرکاربردترین مکنده های صنعتی می‌باشد که مخزن آن به شکل یک سطل بزرگ طراحی شده است‌. این مخزن‌ها با استفاده از پمپ خلاء نسبی مواد را به درون خود می‌کشانند. به همین دلیل امروزه جاروبرقی های صنعتی برای نظافت و رفع آلودگی‌های بسیاری در مکان‌های مختلف به کار می‌روند. معمولاً این ابزارها می‌توانند کار غبارگیری را هم به خوبی انجام دهند و تمام زباله‌های سخت و توده‌ای را از سطوح مختلف جمع آوری کنند. پس هر چقدر که قدرت مکش این دستگاه‌ها بیشتر باشد قطعاً زباله‌های سنگین‌تری را جمع آوری خواهند کرد. از طرفی دیگر هر چقدر که سرعت مکش این جارو مکنده صنعتی بیشتر باشد بدون شک قدرت غبارگیری فوق‌العاده‌تری خواهند داشت.

جارو برقی صنعتی چیست؟

از آنجایی که کار نظافت مکان‌های بزرگ مانند مساجد، کارخانجات، هتل ها، فرودگاه‌ها و… کار بسیار دشواری است. بنابراین با طراحی و ساخت دستگاه‌های مختلف مکنده به صورت ابزارهای صنعتی و نیمه صنعتی انجام این کار برای بسیاری از نیروهای خدماتی آسان‌تر شده است. این گونه تجهیزات پیشرفته با دقت و کیفیت عالی کار نظافت و جمع آوری آلودگی‌های سبک و سنگین را انجام می‌دهند. معمولاً بیشتر این دستگاه‌های مکنده می‌توانند زباله‌های جامد و تا حد مشخصی آب را به درون مخزن خود مکش کنند. حتی برخی از این ابزارهای صنعتی قدرت جداسازی زباله‌ها و بازگشت آن‌ها به چرخه مجدد مصرف را هم دارند‌. ما در شرکت اسب زر ارائه دهنده طیف گسترده‌ای از جدیدترین جارو برقی صنعتی هستیم.

 

جارو برقی صنعتی چیست؟

 

مزایای انواع جاروهای مکنده صنعتی

نمونه‌های مختلفی از جارو برقی صنعتی در مقایسه با سایر سیستم های نظافتی مزیت‌های بی‌شماری دارد. مثلاً این ابزارهای حرفه ای بدون هیچ زحمتی تمام زباله‌های ریخته در سطوح مختلف را به طور صحیح جمع آوری می‌کنند. در هنگام کار با این جاروبرقی های صنعتی هیچ گاه گرد و غبار و یا آلودگی‌های دیگری به محیط بازگردانده نخواهد شد. مخزن‌های تعبیه شده در این نمونه جاروهای مکنده غبارهای سمی و یا موادی که اشتغال زا هستند را به طور کامل برطرف خواهند کرد. از دیگر مزایای جارو برقی های صنعتی عبارت‌اند از:

 • حفظ ایمنی اپراتور و دیگر افرادی که در اطراف این دستگاه
 • صنعتی قرار می‌گیرند
 • بالا بودن سرعت عملیات جارو برقی
 • افزایش بازدهی کاری در مکان‌های عمومی
 • بازیابی موادی که به طور اتفاقی مکیده می شوند
 • جا به جایی آسان
 • قابل استفاده در فضاهای داخلی و خارجی
 • و…

انواع جارو برقی صنعتی

با توجه به استفاده‌های زیادی که از جاروبرقی های صنعتی در صنایع و مکان‌های مختلف صورت می‌گیرد‌. بنابراین امروزه طراحان جاروبرقی های مکنده صنعتی سعی کرده‌اند تا برای نظافت هر کدام از مکان‌ها و صنایع مختلف نیز جاروبرقی مخصوصی را طراحی و تولید کنند. از جمله نمونه‌های متنوع جاروبرقی های صنعتی عبارت‌اند از:

 • جاروبرقی صنعتی کارهای سنگین
 • جاروبرقی صنعتی کارخانه
 • جاروبرقی صنعتی مکنده کامیونی
 • جاروبرقی صنعتی مکنده هواکار

انواع جارو برقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی تخصصی

یکی دیگر از جاروبرقی های صنعتی که بیشتر برای کارخانجات به کار می‌رود جاروبرقی های صنعتی تخصصی هستند. این دسته از دستگاه‌های صنعتی ضمن غبارگیری محیط و مکش انواع زباله‌های خیس و خشک می‌توانند کار جداسازی نمونه‌های مختلفی از مواد جامد و مایع را انجام دهند. به همین دلیل انواع جارو برقی صنعتی تخصصی بیشتر در صنایع داروسازی و صنایع نساجی به کار می‌روند. جالب است بدانید که برخی از جاروبرقی های صنعتی ضد انفجار هستند و به طور اختصاصی تنها در برخی مکان‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر تمایل دارید تا این نمونه دستگاه‌های صنعتی تخصصی را تهیه کنید بهتر است بدانید که قیمت جارو برقی صنعتی تخصصی مطمئناً در مقایسه با هر نوع جاروبرقی دیگری قیمت بیشتری خواهد داشت؛ ولی در نهایت با انتخاب یک جاروبرقی سطلی بزرگ می‌توانید هزینه های نظافت و جمع آوری آلودگی‌های خاص را کاهش دهید. همچنین در کوتاه‌ترین زمان وسعت زیادی از مکان‌های مختلف را تمیز و غبارگیری نمایید.

جاروبرقی صنعتی چگونه کار می‌کند؟

عملکرد تمام جاروبرقی های صنعتی به یک صورت است. تنها در مدل‌ها و قدرت مکش‌های مختلفی طراحی و عرضه می شوند. در واقع درون تمام این مدل جارو مکنده صنعتی یک پمپ وجود دارد که بر پایه فشار منفی عمل می‌کند. بنابراین به دلیل ایجاد اختلاف فشاری که درون مخزن و هوای بیرون ایجاد می‌شود هر ماده‌ای می‌تواند به درون مخزن کشیده شود و تا زمان خالی کردن مخزن درون این محفظه باقی بماند. عمدتاً این نمونه دستگاه‌های صنعتی عملکردی شبیه به همان جاروبرقی های خانگی دارند با این تفاوت که مخزن آن‌ها گنجایش بیشتر و موتور این نوع ابزارها قدرت مکش بالاتری دارد. پس شما با استفاده از انواع جاروبرقی صنعتی می‌توانید در هر مکانی نیز حجم زیادی از زباله‌های جامد و مایع را تمیز کنید.

 

جاروبرقی صنعتی چگونه کار می‌کند؟

 

قسمت‌های مختلف جاروبرقی های صنعتی

به طور کلی تمام مدل‌های جارو برقی صنعتی از بخش های مختلفی تشکیل شده‌اند. نوع عملکرد هر کدام از این اجزا می‌توانند کیفیت و کارایی یک جارو مکنده صنعتی را تحت تأثیر قرار دهند. اصلی ترین بخش این دستگاه‌های پیشرفته موتور آن‌ها است‌. سپس قسمت پمپ و فیلتر مهم‌ترین اجزایی هستند که نقش مؤثری در کارایی جاروبرقی های صنعتی دارند. در نهایت طول عمر یک جاروبرقی سطلی بزرگ به عوامل مختلفی مانند جنس بدنه و سایر قطعات جانبی دیگر بستگی خواهد داشت. امروزه برای انتخاب بهترین جارو برقی صنعتی باید در فیلتر آن ظرافت بافت وجود داشته باشد. جنس تمام لوازم جانبی از مرغوب‌ترین مواد بوده و دارای ضخامت مناسبی باشند. لازم است تا طراحی این گروه از دستگاه‌های مکنده از مقاومت بالای برخوردار باشند.

جدیدترین ماشین جارو برقی صنعتی

جدیدترین ماشین جارو برقی صنعتی

جدیدترین دستگاه جارو برقی صنعتی به گونه ای طراحی شده است که از قدرت بسیار فوق‌العاده‌ای برخوردار است‌.‌ همچنین مجهز به موتور توربینی هستند از طرفی پمپ ساید چنل آن‌ها توانایی انجام کارکرد پیوسته و طولانی مدت را دارند. یک جاروبرقی صنعتی حرفه ای می‌تواند مواد اسیدی و خورنده را درون مخزن خود جای داده و اثرات مخرب آن را از بین ببرد. خوب است بدانید که این مدل دستگاه‌های صنعتی در نمونه‌های مختلفی تولید و عرضه می شوند تا متناسب با نیاز شما سطح زیادی از آلودگی‌ها سخت و زباله‌های صنعتی را جمع آوری کنند. امروزه تمام جاروبرقی های صنعتی به صورت سطلی تولید می شوند؛ ولی مخزن این ابزارها از جاروبرقی های تجاری و یا جاروبرقی های نیمه صنعتی در اندازه بزرگ‌تری قرار دارند. شما می‌توانید برای خرید جاروبرقی صنعتی در سایزهای مختلف با ما در شرکت اسب زر در ارتباط باشید.

سخن پایانی

با توجه به تنوع زیادی که در انواع جارو برقی صنعتی وجود دارد. بنابراین هر کدام از این مدل دستگاه‌های حرفه ای می‌تواند ویژگی های منحصر به فردی داشته باشند. پس شما باید در هنگام خرید جاروهای مکنده صنعتی نوع آلودگی محیط مورد نظر را حتماً در نظر بگیرید سپس اقدام به خرید نمونه‌ای از جاروبرقی های صنعتی نمایید؛ زیرا برخی از این ابزارهای حرفه ای به صورت تخصصی ساخته می شوند در نتیجه دارای مکانیزم مجزایی نسبت به سایر مکنده های صنعتی دیگر خواهند بود.

اطلاعات تماس
وجوه تمایز این شرکت نسبت به سایر شرکتهای مشابه

کارشناسان و متخصصین

توانایی کارشناسان و متخصصین این مجموعه در برقراری ارتباط صحیح با مشتریان

سرعت ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات نظافت صنعتی

کیفیت بالای محصولات

کیفیت بالای محصولات همراه با استانداردهای مهم ملی و بین المللی است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت اسب زر تماس حاصل فرمایید.