شستشوی اتوماتیک

دستگاه شستشوی اتوماتیک

خرید شستشوی اتوماتیک
قیمت شستشوی اتوماتیک
شستشوی اتوماتیک ارزان

دستگاه‌ های شستشوی اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند. به طوری که میزان ابعاد و وسعت فضا یا ویژگی‌های محیطی موجب شده تا این دستگاه با طراحی مختلفی تولید شوند. یک دستگاه شستشوی اتوماتیک برای یک محیط مخصوص علاوه بر عرض شستوشو و ظرفیت مخزن‌ها به مواردی مانند هدایت منبع تغذیه نیز بستگی دارد. اگر یک دستگاه شستشوی اتوماتیک مناسب را انتخاب کنید، به خوبی می‌توانید انتظارات بهداشتی خود را از دستگاه برآورده کنید.‌

دستگاه شستشوی اتوماتیک

همه انسان‌ها برای زندگی کردن به بهداشت و پاکیزگی نیاز دارند. رعایت تمام کلیه اصول و موارد بهداشتی اهمیت زیادی دارد. در یک محیط نوع فعالیت و میزان رفت و آمد روی تولید آلودگی بسیار مؤثر هستند. به طوری که اگر به نظافت محیط و حذف آلودگی آن توجهی نشود، وضعیت بهداشت و تمیزی محیط نامطلوب خواهد شد. برای ضدعفونی کردن و شستشوی محیط چگونگی نظافت کردن بستگی به ساختار و نوع کاربری آن محیط خواهد داشت. ضمن اینکه شست و شوی سطوح کف از موارد ضروری برای نظافت تمامی محیط ها می‌باشد. برای نظافت یک محیط از مواد و تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود. شما برای شستشو و خشک کردن سطح زمین می‌توانید از انواع دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک استفاده کنید. اسکرابر اتوماتیک از جمله مهم‌ترین دستگاه‌هایی است که برای ضدعفونی کردن و نظافت محیط استفاده می‌شود. از دیگر دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک می‌توان به دستگاه موکت شوی اشاره کرد.

 

دستگاه شستشوی اتوماتیک

 

حذف آلودگی ها با دستگاه‌های نظافت مکانیزه

ممکن است بسیاری از افراد تصور کنند که با کشیدن تی ساده می‌توانند سطح زمین را به راحتی تمیز کنند و آلودگی‌های آن را از بین ببرند. اما لازم است بدانید که در بسیاری از موارد تی کشیدن موجب پخش شدن آلودگی در محیط می‌شود. برای تمیز کردن سطح زمین و نظافت آن باید آلاینده‌ها به طور کامل از محیط حذف شوند. این دستگاه دارای مخازنی است که آب تمیز و کثیف را ذخیره می‌کند. مخزن جداگانه این دستگاه باعث شده تا از ورود آب کثیف به فرآیند شستشو جلوگیری شود. در فروشگاه اسب زر ما انواع دستگاه‌های نظافت و شستشوی مکانیزه را عرضه می‌کنیم.

اسکرابر اتوماتیک

از انواع دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک می‌توان به اسکرابر کف شوی مکانیزه اشاره کرد. این دستگاه‌ها در مقایسه با روش ‌های سنتی کاملاً متفاوت عمل می‌کنند. با کمک این دستگاه می‌توانید محیط را به صورت ایمن و بهداشتی و خیلی عمیق شستشو کنید. دستگاه اسکرابر دارای ویژگی‌های خاص و متمایزی می‌باشد. به طوری که با کمک آن می‌توان محیط را کاملاً پاکیزه و بهداشتی کرد. همچنین استفاده از این دستگاه برای کاربران خستگی و افسردگی ندارد. دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک دارای برس ‌هایی هستند که از طریق سایش با سطح می‌توانند آلاینده‌ها را از سطوح جدا کنند. این دستگاه‌ها دارای یک سیستم مکش هستند که آب و دیگر مواد شوینده را از محیط جمع ‌آوری می‌کنند. بنابراین دستگاه می‌تواند به جای پخش کردن آلودگی ها بر روی زمین آن‌ها را از محیط حذف کنند.

 

اسکرابر اتوماتیک

 

انواع دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک در مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. به طوری که این دستگاه‌ها بدون داشتن محدودیت در زمینه متراژ و محیط های مختلف می‌توانند آلودگی ها را از محیط دور کنند. تجهیزات مکانیزه نظافتی دارای مدل‌ها و اندازه های متنوعی هستند. در نتیجه با کمک آن‌ها به راحتی می‌توان هر محیطی را به صورت عمیق تمیز کرد. این دستگاه‌ها دارای عملکردی شبیه به هم می‌باشند و تنها تفاوت آن‌ها در کارایی و ظرفیت آن‌ها می‌باشد.

اسکرابر دستی

یکی از انواع دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک اسکرابر دستی است که یک کف شوی دستی می‌باشد. این دستگاه در اندازه های مناسب برای شستن سطوح کف برای محیط های کوچک طراحی شده است. همچنین شما می‌توانید برای محیط های متوسط و یا متراکم نیز از این دستگاه استفاده کنید. اسکرابر دستی با کمک برق و یا باتری تغذیه می‌شود. در نتیجه کاربر می‌تواند پشت دستگاه نشسته و هدایت آن را انجام دهد.

اسکرابر خودرویی

نسبت به مدل‌های دستی اسکرابر خودرویی یکی دیگر از انواع کف شوی ها است که دارای ظرفیت و پهنای نظافت مناسب می‌باشد. کاربران می‌توانند این دستگاه را مانند یک خودرو هدایت کرده و در بهترین حالت شستشوی اتوماتیک سطوح وسیع را به کمک این دستگاه انجام دهند.

نظافت انواع کفپوش

اسکرابرهای صنعتی قابلیت تمیز کردن انواع کفپوش ها را دارند. این دستگاه‌های نظافت صنعتی برای شستشوی انواع سطوح و کفپوش ها مثل سنگ، سرامیک، کاشی، موزاییک، اپوکسی و غیره طراحی شده‌اند. کفپوش ها با در نظر گرفتن نوع حساسیت سطح و میزان آلودگی ها با برس های مختلف شسته می‌شوند. همچنین برس هایی که بر روی دستگاه‌ها نصب شده‌اند کار شستشوی سطح را به خوبی انجام می‌دهند.

اجزای دستگاه شستشوی اتوماتیک

اجزای تشکیل دهنده دستگاه شست و شوی اتوماتیک شامل برس و موتور، موتور وکیوم، مخازن دستگاه، سیستم مکش و کنترل پنل می‌باشد. موتور برس در این دستگاه از طریق چرخش دورانی بر روی سطوح آلودگی ها را از آن‌ها دور می‌کند. موتور وکیوم در این نوع دستگاه‌ها وظیفه دارد آب کثیفی که در اثر شستشو ایجاد شده را مکش کرده و آن را به مخزن وارد کند. موتور وکیوم در این نوع دستگاه‌ها از نوع تک پروانه ای، دو پروانه ای و سه پروانه ای می‌باشد. دستگاه شستشوی اتوماتیک معمولاً دارای دو مخزن یا سه مخزن هستند. به طوری که برای مدیریت مواد شوینده از مخزن سوم استفاده می‌شود. دستگاهی که دارای مخزن هستند یکی از مخازن برای آب تمیز و مواد شوینده و دیگری برای آب کثیف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این دستگاه‌ها سیستم مکش دارای بدنه ای فلزی و تیغه لاستیکی می‌باشد. برس بر روی زمین ساییده می‌شود و مکش بر روی آن تأثیر زیادی دارد.

 

اجزای دستگاه شستشوی اتوماتیک

 

عملکرد دستگاه شست و شوی اتوماتیک

با کمک دستگاه شستشوی اتوماتیک می‌توان امور شست و شو و خشک کردن سطوح را کاملاً حرفه‌ای انجام داد. عملیات شست و شو و خشک کردن با این دستگاه کاملاً هم‌زمان صورت می‌گیرد. در نتیجه تأثیر زیادی روی صرفه‌ جویی در زمان و بالا بردن افزایش کیفیت شستشو دارد. دستگاه شستشوی زمین از طریق برس عملیات تمیز کردن محیط را انجام می‌دهد. برس هایی که بر روی این دستگاه تعبیه شده‌اند، از طریق چرخش سریع می‌توانند آلودگی ها را از محیط جدا کنند. هنگامی که این برس حرکت می‌کند آب تمیز نیز روی سطح پاشیده می‌شود. به طور هم‌زمان آب کثیف باقی مانده روی سطح نیز با کمک تیغه لاستیکی در قسمت پشت دستگاه جمع آوری خواهد شد. در آخر سطح زمین کاملاً تمیز و خشک خواهد شد.

کاربرد دستگاه نظافت اتوماتیک

طراحی و تولید دستگاه شستشوی اتوماتیک یا کف شوی صنعتی در مدل‌ها و ابعاد مختلف صورت می‌گیرد. شما می‌توانید برای محیط های صنعتی و مسکونی این دستگاه را خریداری کنید. همچنین برای نظافت و شستشوی سطوح در مکان های تجاری، اداری درمانی و آموزشی نیز دستگاه‌های مکانیزه شستشوی اتوماتیک کاربرد زیادی دارند. به طوری که سطوحی که با هر جنس و نوع کفپوش باشند را می‌توان با کمک این دستگاه‌ها به خوبی تمیز کرد. این دستگاه‌ها به دلیل کاربری آسانی که دارند طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. به طوری که اپراتور به راحتی می‌تواند با آن کار کند. سیستم موجود در این دستگاه از ایمنی بالایی برخوردار بوده در نتیجه در فضاهایی که بهداشت و ایمنی اهمیت زیادی دارند، می‌توان از این دستگاه‌ها استفاده کرد.

 

مزایای خرید دستگاه شستشوی اتوماتیک

 

مزایای خرید دستگاه شستشوی اتوماتیک

استفاده از دستگاه شستشوی اتوماتیک به جای روش‌ های سنتی مزایای زیادی به همراه دارد. شما برای شستن محیط های بزرگ نمی‌توانید از تی های رشته ای یا سطل آب استفاده کنید. در نتیجه کف شوی مکانیزه در این موارد به شما کمک زیادی خواهد کرد. اسکرابر یکی از انواع دستگاه‌های بهداشتی است که به کمک آن می‌توانید شست و شو را به صورت اتوماتیک انجام دهید. این دستگاه با کمک مواد شوینده و ضدعفونی کننده و همچنین مخزن آب کثیف اجازه نمی‌دهد دوباره این آب به چرخه شست و شو وارد شود. در نتیجه نظافت و ضد عفونی محیط را انجام می‌دهد. نظافت دستی زمان زیادی را می‌برد. ولی شستوشو با دستگاه شستشوی اتوماتیک موجب صرفه جویی در زمان خواهد شد. این دستگاه روی هزینه‌ها و کاهش مصرف انرژی نیز تأثیرگذار خواهد بود. دستگاه‌های شستشوی اتوماتیک سازگار با محیط زیست هستند. زیرا تأثیر زیادی روی کاهش مصرف آب و مواد شوینده دارند.

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید دستگاه شستشوی اتوماتیک معتبر هستید، ما به شما فروشگاه اسب زر را معرفی می‌کنیم. ما در این فروشگاه انواع دستگاه‌های نظافت اتوماتیک با برندهای معتبر را به فروش می‌رسانیم. این دستگاه‌ها همراه با خدمات پس از فروش عرضه می‌شوند. از جمله دستگاه‌هایی که توسط فروشگاه ما ارائه می‌گردد، می‌توان به موکت شوی، دستگاه اسکرابر، انواع کف شوی ها و غیره اشاره کرد.

اطلاعات تماس
وجوه تمایز این شرکت نسبت به سایر شرکتهای مشابه

کارشناسان و متخصصین

توانایی کارشناسان و متخصصین این مجموعه در برقراری ارتباط صحیح با مشتریان

سرعت ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات نظافت صنعتی

کیفیت بالای محصولات

کیفیت بالای محصولات همراه با استانداردهای مهم ملی و بین المللی است.

اسکرابر

خطرات بالقوه برای هر محل کار وجود دارد، اگر به نظافت محل کار خود اهمیت ندهید یا نسبت به آن بی توجه باشید، احتمال ایجاد خطرات در محل کار بالا میرود.
ابتدا در میان این خطرات احتمال عفونت است، چه از طریق بهداشت شخصی ضعیف، چه از طریق بی اهمیتی به نظافت محل کار شما میتوانید بسیاری از این مشکلات را با داشتن یک استراتژی برای حفظ محل کار بهداشتی جلوگیری کنید.
جهت نظافت سطوح در محیط کار میتوان از دستگاه های زمین شور استفاده میشود.
این دستگاه های زمین شوی یا اسکرابر برای شستشو و خشک نمودن زمین مورد استفاده قرار میگیرد.
کمپانی cleanfix سوئیس یکی از بزرگترین کارخانه های تولید دستگاه های زمین شوی در دنیا میباشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت اسب زر نماینده رسمی و انحصاری کمپانی claenfix سوئیس در ایران تماس حاصل فرمایید.