نما شوی
نما شوی
خرید نما شوی
قیمت نما شوی
نما شوی ارزان

یکی از انواع تجهیزات نظافتی مدرن و صنعتی دستگاه نما شوی است که کاربرد بسیار زیادی دارد. دستگاه نما شوی ساختمان که به آن دستگاه شیشه شور نیز گفته می‌شود، در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. در این مقاله شما را با این دستگاه و ویژگی‌ها و کاربرد آن بیشتر آشنا می‌کنیم.

دستگاه نما شوی چیست؟

شستشوی نمای ساختمان به دلیل میزان زیاد آلودگی و خطرات عملیات با هزینه بالا انجام می‌شود. همچنین فرآیند شستشوی نمای ساختمان با وجود وسعت بالای نما زمانبر خواهد بود. یکی از مشکلات مهمی که در شستشوی نمای ساختمان وجود دارد، باقی ماندن لکه‌ها بر روی سطوح مخصوصاً سطوح شیشه‌ای می‌باشد. زیرا با روش‌های سنتی ممکن است نتیجه به دست آمده چندان مطلوب نباشد. در نتیجه برای نماشویی ساختمان می‌توان از تجهیزات نظافت صنعتی مکانیزه و جدید استفاده کرد. این تجهیزات علاوه بر افزایش سرعت و ایمنی شستشو نما، این کار را با کیفیت بهتری نیز انجام می‌دهد. دستگاه‌های نظافت صنعتی مکانیزه دارای کاربرد بسیار خوب برای عملیات نماشویی هستند. با کمک این دستگاه‌ها نما و شیشه‌ها را می‌توان به خوبی شست. بعضی از این تجهیزات واترجت برای شستشوی نما به لنس های رابط مجهز هستند.

دستگاه نما شوی چیست؟

دستگاه نماشوی و نظافت نمای ساختمان

برای این که دستگاه شستشوی نما عملکرد خوبی داشته باشد، ابتدا لازم است آن را به یک منبع آب وصل کنید. هنگامی که بخش فیلتراسیون آب فعال می‌شود، شما می‌توانید نسبت به شستشوی نما اقدام کنید. آب لازم برای عملیات نماشویی در ارتفاع بالا با کمک پمپ به سمت بالا هدایت می‌شود. بر روی دستگاه نازل‌هایی تعبیه شده‌اند که موجب خارج شدن آب به سمت بیرون می‌شود. این آب به روی نمای ساختمان و شیشه می‌ریزد. در زمان پاشش آب بر روی سطح نما کاربر می‌تواند از طریق اعمال فشار و به حرکت درآوردن بروز عملیات نمایشی را به خوبی انجام دهد. قبل از انجام دادن عملیات شست و شو با دستگاه نماشویی شما باید ارتفاع را تخمین بزنید. سپس لنس لازم برای رسیدن به آن را خریداری کرده و روی دستگاه نصب کنید.

شستشوی ایمن با نما شوی

دستگاه مکانیزه نماشوی و شیشه شوی ساختمان دارای یک واحد فیلتراسیون است که تصفیه آب و جداسازی املاح آن را انجام می‌دهد. مخازنی که دارای بستر رزین هستند، از جمله کاربردی ترین نمونه‌های فیلتر در این دستگاه به شمار می‌آیند. یکی از ویژگی‌های مهمی که دستگاه نما شوی و شستشوی شیشه دارد، امکان انجام شستشوی نما به صورت مستقیم از سطح زمین است. بنابراین شما با استفاده از این دستگاه نیازی به داربست، نردبان و بالابر برای شستشو ندارید. در نتیجه عملیات شستشو را می‌توانید در شرایط کاملاً ایمن و به دور از هر خطری انجام دهید. کاربر هنگامی که عملیات شستشوی نما و شیشه را سطح زمین انجام می‌دهد، روی کار دقت و تمرکز بیشتری خواهد داشت. در نتیجه کیفیت عملیات شستشو نیز افزایش پیدا می‌کند. در این میان اگر به دنبال این محصول با کیفیت بالا هستید ما در فروشگاه اسب زر انواع دستگاه نما شوی کاربردی و مبل شوی را عرضه می‌کنیم.

شستشوی ایمن با نما شوی

اجزای مختلف دستگاه نما شوی

دستگاه نما شوی ساختمان شامل سه قسمت اصلی است. این سه قسمت موجب شده‌اند تا این دستگاه نسبت به ابزارهای غیرتخصصی برای شستشوی شیشه و نما متمایز باشد. در ادامه به معرفی سه بخش اصلی دستگاه نما شوی می‌پردازیم.

لنس های ارگونومیک با قابلیت افزایش طول

لنس های موجود در دستگاه امکان شستشوی خیلی سریع و با کیفیت سطوح را در ارتفاع بالا فراهم می‌کنند. طراحی این لنس ها به صورت اتوماتیک و کاملاً ارگونومیک و سبک صورت می‌گیرد. به طوری که برای ساخت این لنس ها از مواد دارای تکنولوژی پیشرفته استفاده می‌شود. کامپوزیت پلاستیک و فایبرگلاس، آلیاژهای ویژه آلومینیوم از مهم‌ترین موادی هستند که برای تولید این لنس های مخصوص استفاده می‌شوند. طراحی این لنس ها معمولاً به صورت تلسکوپی صورت می‌گیرد. بنابراین شما می‌توانید از طریق وصل کردن یا جدا کردن بخش ‌های مختلف طول لنس متناسب با ارتفاع لازم را به دست آورید.

سامانه فیلتراسیون نما شوی

با کمک دستگاه نما شوی آب از بین گرانول‌های رزین کاتیونی و آنیونی عبور داده می‌شود و میترال‌های موجود در آب جدا می‌شوند. پس آبی که از دستگاه استفاده می‌کند، آب خالص و به دور از املاح و رسوبات خواهد بود. آب خالص تأثیر زیادی روی از بین بردن سریع آلودگی‌ها نسبت به آب معمولی دارد. چون این آب ذرات موجود روی سطوح را بلافاصله از سطح جدا می‌کند و آن‌ها را خشک خواهد کرد. در نتیجه پس از خشک شدن روی سطوح هیچ اثر لک و آلودگی باقی نمی‌ماند. هنگامی که سطوح با آب خالص شستشو شوند، برای مدت طولانی تری پاکیزه باقی خواهند ماند و آلودگی‌ها را می‌توانند دور کنند. استفاده از آب سالم برای شستشو روشی سازگار با محیط زیست است. زیرا در آن از هیچ مواد شوینده شیمیایی استفاده نمی‌شود.

 

شستشوی ایمن با نما شوی

 

برس های باکیفیت با مفصل زاویه ای متغیر

یکی از بخش های مهم در دستگاه نماشویی برس آن است که در کیفیت شست و شوی نهایی نقش تأثیرگذاری دارد. برس هایی که در این دستگاه وجود دارند، دارای الیاف کاملاً مقاوم و طول عمر طولانی می‌باشند. در نتیجه موجب حذف هر نوع آلودگی از سطح می‌شوند و روی سطوحی هیچ گونه خش و خراشی باقی نمی‌گذارند. استفاده از اتصالات با قابلیت تغییر زاویه از دیگر ویژگی‌های این برس به شمار می‌آید. برای تولید این اتصالات از مواد مقاوم و ضد زنگ استفاده شده است. وصل کردن برس به لنز موجب ایمنی بیشتر شده و قابلیت تغییر انعطاف پذیری بالایی دارد. در نتیجه شما می‌توانید آلودگی‌ها را از روی سطوحی که قابل دسترس نیستند، به‌خوبی حذف کنید.

مزایای استفاده از دستگاه نما شوی ساختمان

یکی از مزایای مهمی که دستگاه نما شوی دارد، ایمنی بالا دستگاه می‌باشد. همچنین شما برای استفاده از این دستگاه نیاز به داربست برای شستشوی نما ندارید. سیستم فیلتراسیون در این دستگاه باعث شده تا سطوح بدون ایجاد هرگونه و با کیفیت بالا شسته شود. دستگاه نما شوی تخصصی نیازی به مواد شوینده ندارد. در نتیجه این دستگاه با محیط زیست کاملاً سازگار می‌باشد. شستشو با این دستگاه کاملاً آسان بوده و کاربران به راحتی می‌توانند سطوح غیر قابل دسترس را با کمک آن تمیز کنند. این دستگاه دارای برس های نظافتی و لنز تلسکوپی است. در مقایسه با دیگر روش‌ها مثل نماشویی با طناب هزینه شستشو با این دستگاه تخصصی کمتر خواهد بود. چون فقط با یکبار خرید دستگاه می‌توانید چندین بار در سال برای شستشو از دستگاه استفاده کنید و نیازی به هزینه مجدد برای شستشو ندارید.

 

شستشوی پنل خورشیدی با نما شوی

 

شستشوی پنل خورشیدی با نما شوی

یکی از کاربردهای مهم این که دستگاه نما شوی دارد، شستشوی انواع نمای ساختمان های آجری و شیشه‌ای است. طراحی این دستگاه به گونه ای صورت گرفته که برای شستن پنل خورشیدی نیز می‌توان از آن استفاده کرد. هنگامی که خاک و دیگر آلودگی‌ها روی پنل خورشیدی باقی می‌ماند قدرت جذب نور را کاهش می‌دهد. در نتیجه بازدهی پنل کمتر می‌شود. با کمک نما شوی می‌توان پنل خورشیدی را به راحتی شست و شو کرد. این دستگاه آب خالص را روی سطح پنل ها اعمال می‌کند. از طریق برس دستگاه آلودگی‌ها خیلی سریع از بین می‌روند. در نتیجه دستگاه نما شوی موجب افزایش بازدهی سلول‌های خورشیدی می‌شود.

واترجت صنعتی

یکی از انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی مکانیزه که برای کاربردهای مختلف شستشو طراحی شده است، واترجت است. این دستگاه به علت قابلیت پاشش آب تحت فشار بالا می‌تواند آلودگی‌هایی که روی سطوح وجود دارند را از بین ببرد. برای عملیات شستشوی نمای ساختمان و شیشه‌ها می‌توان از دستگاه‌های واترجت با محدوده فشار کاری زیر ۲۰۰ بار استفاده کرد. واترجت دارای تنوع نازل‌ها و لنس های مختلف می‌باشد. این دستگاه می‌تواند مواد شوینده را به خوبی روی سطوح بپاشد. در نتیجه شما از طریق یک نازل درست و انتخاب کردن لنس با طول مناسب می‌توانید عملیات شستشو را کاملاً ایمن از سطح زمین انجام دهید.

سخن پایانی

دستگاه نما شوی که برای ساختمان یا نمای شیشه‌ای به کار برده می‌شود دارای نمونه‌های گوناگونی می‌باشد. در این میان خوب است بدانید اصلی ترین بخش آن‌ها را سیستم فیلتراسیون آب تشکیل می‌دهد. اکثر این دستگاه‌ها دارای پمپ برای پمپاژ آب به سمت بالا به ویژه برای ارتفاع زیاد هستند. با مراجعه به فروشگاه اسب زر شما می‌توانید دستگاه با کیفیت برای شستشوی نما خریداری کنید. همچنین خوب است بدانید ما در این فروشگاه انواع مبل شوی را نیز با قیمت مناسب عرضه می‌کنیم.

اطلاعات تماس
وجوه تمایز این شرکت نسبت به سایر شرکتهای مشابه

کارشناسان و متخصصین

توانایی کارشناسان و متخصصین این مجموعه در برقراری ارتباط صحیح با مشتریان

سرعت ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات نظافت صنعتی

کیفیت بالای محصولات

کیفیت بالای محصولات همراه با استانداردهای مهم ملی و بین المللی است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت اسب زر  تماس حاصل فرمایید.