واترجت صنعتی
واترجت صنعتی

با استفاده از واترجت صنعتی می‌توان خیلی سریع محوطه‌های بزرگ را نظافت کرد. دستگاه واترجت صنعتی یک دستگاه نظافت مکانیزه می‌باشد که جایگزین دستگاه‌های نظافت دستی شده است. بنابراین اگر قصد دارید درباره این دستگاه بیشتر بدانید و یا به دنبال خرید بهترین نمونه آن هستید می‌توانید با ما در این بخش همراه شوید تا ضمن معرفی کامل این محصول، بهترین نمونه‌ها را به طور مستقیم و بدون واسطه در اختیار شما قرار بدهیم.

واترجت صنعتی چیست؟

امروزه از دستگاه‌های نظافت مکانیزه برای نظافت و شستشوی محیط های وسیع استفاده می‌شود. در صورتی که شما بخواهید محوطه یک پارکینگ را با روش دستی بشویید، به مواد شوینده و آب زیادی نیاز دارید. اما با کمک دستگاه‌های مکانیزه صنعتی این محیط ها را می‌توانید با مصرف بهینه آب و مواد شوینده بشویید. همچنین شستشو با دستگاه‌های مکانیزه صنعتی به راحتی صورت می‌گیرد و زمان کمتری در زمان کمتری انجام می‌شود. ضمن اینکه آلودگی‌های عمیق را با کمک این دستگاه شما می‌توانید به خوبی از بین ببرید.

عملکرد واترجت صنعتی چگونه است

در دستگاه واترجت صنعتی فشار آب معمولی با استفاده از موتورهای قدرتمند به فشار بسیار قوی تبدیل می‌شود. در نتیجه آب با فشار زیاد به سمت بیرون پاشیده می‌شود. شما می‌توانید برای عملیات‌های مختلف شستشو از دستگاه واترجت صنعتی استفاده کنید. این دستگاه دارای عملکردی ویژه می‌باشد و در آن نازل‌های مختلفی به کار رفته است. در نتیجه شما با کمک آن می‌توانید زنگ زدگی‌ها، نوشته‌های روی دیوار یا خطوطی که از لاستیک خودرو بر روی زمین باقی مانده‌اند را به خوبی از بین ببرید. از دیگر قابلیت‌هایی که دستگاه واترجت صنعتی دارد، می‌توان به نظافت خودروها و هواپیماها اشاره کرد.

 

 

انواع واترجت های صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی مثل دیگر دستگاه‌ها در مدل‌های مختلف تولید می‌شود. همچنین ساخت این دستگاه با قدرت و ویژگی های منحصر به فرد انجام می‌گیرد که به آن واترجت کارواش صنعتی نیز گفته می‌شود. به طور کلی تقسیم بندی این دستگاه بر اساس منبع تغذیه و دمای خروجی آب صورت می‌گیرد همچنین این دستگاه را می‌توان بر اساس فشار تولیدی نیز در دسته‌های مختلفی قرار داد.

دسته بندی بر اساس منبع تغذیه

به طور کلی دستگاه‌های واترجت صنعتی با در نظر گرفتن منبع تغذیه شامل سه نوع دیزلی، بنزینی و برقی هستند. دستگاه الکتریکی خود شامل دو نوع تک فاز و سه فاز می‌باشند. موتور نوع بنزینی این دستگاه با استفاده از بنزین و نوع دیزلی آن با استفاده از گازوئیل انرژی مورد نیاز خود را تأمین می‌کند. میان منبع‌های نیروی دستگاه واترجت تفاوت خاصی وجود ندارد. بلکه قدرت خروجی این دستگاه به موتور آن بستگی دارد. در برخی محیط ها ممکن است کاربران نتوانند به برق دسترسی داشته باشند، بنابراین دستگاه واترجت منبع گازوئیل و بنزینی را انتخاب می‌کنند. البته دستگاه‌های واترجت که منبع آن‌ها گازوئیلی و بنزینی است به علت تولید آلودگی در محیط های بسته کمتر استفاده می‌شوند. در این محیط ها بهتر است از دستگاهی که منبع آن برقی است استفاده شود.

دسته بندی بر اساس دمای آب خروجی

بر اساس دمای آب خروجی واترجت های صنعتی شامل دو نوع واترجت آب سرد و واترجت آب گرم هستند. دستگاه‌های واترجت صنعتی آب گرم دارای هزینه بالاتری نسبت به نوع آب سرد می‌باشند. البته به علت سطح نیاز کمتر به واترجت آب گرم بیشتر واترجت ها از نوع آب سرد هستند. برای گرم کردن آب ورودی برخی از واترجت ها دارای گرمکن می‌باشند. در نتیجه دمای آب خروجی آن‌ها بین ۴۰ تا ۱۴۰ درجه سلسیوس خواهد بود. این دستگاه‌ها می‌توانند انواع آلودگی‌های پایدار را از بین ببرند. گرمکن این دستگاه‌ها ممکن است از سوخت دیزلی استفاده کند یا برخی از آن‌ها نیز المنتی هستند.

دست بندی واترجت بر اساس فشار تولید شده

در هر کسب و کاری به فشار آب مختلفی نیاز می‌باشد. برای دسته بندی دستگاه واترجت بر اساس فشار تولید شده معیار خاصی نمی‌توان در نظر گرفت. ولی فشار آب ۱۵۰ تا ۲۰۰ بار برای مصاف غیر صنعتی شستشوی وسایل نقلیه و محوطه‌ها به کار برده می‌شود. واترجت هایی که می‌توانند فشار بالاتر از ۲۰۰ بار تولید کنند، برای صنایع مناسب می‌باشند. البته فشار آب تنها فاکتور لازم نیست و روی فشار خروجی نوع نازل نیز مؤثر خواهد بود.

کاربرد واترجت در محیط های مختلف

به طور کلی دستگاه‌های واترجت شامل دو نوع خانگی و صنعتی هستند. این دستگاه‌ها برای شستشوی خودروهای سواری، آب پاشی کردن سالن‌ها با سرعت بالا و نماشویی ساختمان‌ها از دستگاه خانگی استفاده می‌شوند. همچنین این نوع دستگاه‌ها برای شستشوی تجهیزاتی که دارای آلودگی چندان مقاوم نیستند، به کار برده می‌شوند. برای اموری مثل شستشوی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی یا شستن قطعات روغنی جرم ‌گیری استخرها این دستگاه استفاده می‌شود. همچنین برای شستشوی دیگ‌هایی که دارای آلودگی‌های مقاوم هستند دستگاه واترجت صنعتی کاربرد دارد.

مزایای واترجت

دستگاه واترجت صنعتی کاربردهای مختلف و مزایای زیادی دارد. از جمله مزایای این دستگاه می‌توان به بالا بردن سرعت و کیفیت شستشو اشاره کرد. همچنین استفاده از این دستگاه موجب کاهش انرژی مصرفی می‌شود. از دیگر مزایای استفاده از واترجت صنعتی می‌توان کاهش آب مصرفی و مواد شوینده را نام برد. شستشوی مطلوب یکی از ویژگی‌های مهم این دستگاه می‌باشد. قابلیت تنظیم کردن فشار با در نظر گرفتن نیاز و کاربرد یکی از دلایلی است که سبب استفاده از این دستگاه شده است. راندمان بالا و انتخاب نوع آب گرم برای کارایی بیشتر از دیگر ویژگی‌های مهم دستگاه‌های واترجت می‌باشد.

بررسی کارکرد دستگاه واتر جت صنعتی

در دستگاه واترجت صنعتی آب با فشار بسیار بالا پاشیده می‌شود. در نتیجه می‌تواند کلیه آلودگی‌ها را از روی سطوح پاک کند. پس با کمک این دستگاه شما می‌توانید نظافتی با کیفیت و بی‌نظیر انجام دهید. این دستگاه دارای قدرت و توان بسیار بالایی است. به طوری که برای شستشوی تجهیزات صنعتی امروزه در صنایع کاربرد زیادی پیدا کرده است.

خرید دستگاه واتر جت صنعتی آب پرفشار

دستگاه‌های واتر جت صنعتی آب پرفشار دارای انواع مختلفی هستند. مصرف کنندگان با در نظر گرفتن نوع نیازی که دارند یکی از این دستگاه‌ها را می‌توانند خریداری کنند. در خرید این دستگاه باید به میزان آلودگی و ساعت استفاده از دستگاه دقت کنید. نسبت به شیوه های سنتی که برای نظافت به کار برده می‌شوند، دستگاه واتر جت صنعتی آب پرفشار در کوتاه ترین زمان نظافت را انجام می‌دهد و به هزینه‌های کمتر، انرژی و هزینه کمتری نیاز دارد. این موضوع موجب شده که امروزه مصرف کنندگان و صاحبان صنایع به فکر تهیه این دستگاه باشند. اگر قصد خرید این دستگاه کاربردی را دارید، می‌توانید فروشگاه اسب زر را انتخاب کنید. ما در این فروشگاه انواع واترجت های صنعتی و اسکرابر را برای نظافت بهتر و مطلوب عرضه می‌کنیم.

انواع مختلف واترجت صنعتی آب پرفشار

دستگاه واتر جت صنعتی آب گرم برای بالا بردن دمای آب و خروجی به سیستم گرمکن مجهز می‌باشد. چون ورود آب با حرارت بالا به داخل پمپ های دستگاه انجام می‌شود، موجب آسیب زدن به دستگاه و کاهش عمر مفید آن خواهد شد. بنابراین سیستم گرمکن دستگاه بعد از پمپ آن تعبیه می‌شود. گرمکن هایی که در این دستگاه وجود دارند، معمولاً از نوع دیزلی یا الکتریکی می‌باشند. برای افزایش دما سیستم های گرمکن دیزلی از قدرت بالاتری نسبت به نوع الکتریکی برخوردارند. زیرا این سیستم ها دارای ساختار مشعل گرم کن استوانه ای شکل هستند. در نتیجه آب برای مدت بیشتری در آن‌ها باقی خواهد ماند و به اندازه کافی گرم می‌شود.

دستگاه واترجت آب گرم

با وجودی که دستگاه واتر جت صنعتی پرفشار آب سرد برای انجام عملیات نظافتی دارای توانایی‌های لازم هستند، ولی شما برای پاک کردن آلودگی‌های چرب روغنی و الکترواستاتیک بهتر است که دستگاه واترجت صنعتی آب گرم را تهیه کنید. زیرا چون در این دستگاه آب با حرارت بالا وجود دارد بنابراین برای ضدعفونی کردن سطوح نیز استفاده بهتری دارند.

قیمت واتر جت صنعتی

شما برای نظافت سطوح مختلف مثل سطوح سنگی می‌توانید از دستگاه کارواش صنعتی واتر جت استفاده کنید. این دستگاه نقش تأثیرگذاری روی کاهش هزینه‌ها دارد. با کمک این دستگاه نظافتی شما در مصرف آب مواد شوینده و زمان صرفه جویی زیادی می‌کنید. بنابراین خرید دستگاه نظافتی مانند واترجت صنعتی برای طولانی مدت سرمایه گذاری محسوب می‌شود. در طولانی مدت سود این دستگاه مشخص خواهد شد. روی قیمت دستگاه واتر جت صنعتی موارد مختلفی تأثیر می‌گذارند. یکی از این موارد موتور دستگاه است. منبع تغذیه که دستگاه دارد و سامانه گرم کن یا پمپی که در دستگاه وجود دارد، روی قیمت تمام شده دستگاه تأثیر زیادی دارد. تجهیزات جانبی دستگاه و برند سازنده آن یا کیفیت ساخت قطعات از دیگر فاکتورهای مهم روی قیمت این دستگاه به شمار می‌آیند.

سخن پایانی

در این مقاله ما شما را با دستگاه واتر جت صنعتی آشنا کردیم. این دستگاه دارای کاربردهای زیاد است و موجب صرفه جویی در انرژی و زمان برای نظافت می‌شود. در نهایت خوب است بدانید ما در فروشگاه اسب زر به عنوان واردکننده و تولیدکننده انواع تجهیزات نظافت صنعتی انواع اسکرابر و دستگاه‌های نظافت مکانیزه را عرضه می‌کنیم. بنابراین شما می‌توانید برای خرید دستگاه واترجت صنعتی با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین بدون واسطه فروشگاه ما را انتخاب کنید.

اطلاعات تماس
وجوه تمایز این شرکت نسبت به سایر شرکتهای مشابه

کارشناسان و متخصصین

توانایی کارشناسان و متخصصین این مجموعه در برقراری ارتباط صحیح با مشتریان

سرعت ارائه خدمات

سرعت در ارائه خدمات پس از فروش ماشین آلات نظافت صنعتی

کیفیت بالای محصولات

کیفیت بالای محصولات همراه با استانداردهای مهم ملی و بین المللی است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت اسب زر نماینده رسمی و انحصاری کمپانی claenfix سوئیس در ایران تماس حاصل فرمایید.