لوگو اسب زر

اسکرابر باطری دار

اطلاعات تماس
اسکرابر باطری دار
اسکرابر باطری دار

اسکرابر باطری دار یکی از انواع زمین شوی‌هایی است که امروزه در محیط‌های مختلف مورد استفاده واقع می‌شود. این مدل از اسکرابر‌ ها را به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، بسیار استفاده می‌کنند. در صورتی که پس از مطالعه کامل و دقیق این مقاله، نسبت به خرید این مدل از زمین شوی تمایل پیدا کردید، کافی است به فروشگاه‌های معتبری همچون اسب زر مراجعه کنید. در این فروشگاه‌ها می‌توانید به سادگی و به راحتی محصول مورد نظر خودتان را پیدا کنید که هم دارای قیمت مناسبی باشد و هم از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

اسکرابر چیست؟

اولین موضوع مورد بحث آن است که اسکرابر چیست و چگونه می‌تواند به ما در تمیز کردن محیط‌های مختلف صنعتی و تجاری کمک کند. اسکرابر یا زمین شوی در واقع وسیله‌ای است که جایگزین برس، جارو، سطل آب، سطل کف و همچنین دستمال شده است. در واقع با اسکرابر می‌توانید در آن واحد هم سطح مورد نظر را خیس کرده و کف مالی کنید، برس بزنید و در نهایت نیز آن را بشویید.

محیط‌های صنعتی، کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، انبار‌ها و سیلو‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس و… همگی جز محیط‌های بزرگی هستند که اگر قرار باشد نظاقفت چیانی مشغول به تمیز کردن آن محیط‌ها شوند، حداقل در طول روز نیاز به ۱۰ الی ۲۰ نظافت چی است که بتواند محیط مورد نظر را تمیز کند. این در حالی است که با وجود اسکرابر می‌توان به سادگی و با تعداد نیروی بسیار کمتری این کار را انجام داد.

انواع اسکرابر

انواع اسکرابر

اما در خصوص انواع اسکرابر ‌ها باید گفت که اسکرابر باطری دار تنها یک مدل از این زمین شوی‌ها است و مدل‌های دیگر این دستگاه شامل اسکرابر دستی، اسکرابر برقی، اسکرابر خودرویی و اسکرابر آنتی باکتریال می‌شود.

ویژگی‌های اسکرابر باطری دار

مدلی که در این مقاله به صورت تخصصی به آن می‌پردازیم، با نام اسکرابر باطری دار شناخته می‌شود. این مدل از دستگاه‌ها به دلیل ویژگی‌های بسیار مناسب و خوبی که دارند، می‌توانند در محیط‌های زیادی استفاده شوند. برخی از این ویژگی‌ها را در ادامه بیان کرده‌ایم.

۱-منبع تغذیه

اولین موردی که مورد توجه قرار می‌گیرد، منبع تغذیه این اسکرابر ‌ها است. منبع تغذیه این دستگاه‌ها یا می‌تواند برق مستقیم شهری و یا برق سه فاز باشد و یا آن که می‌تواند از باطری استفاده کند. همان طور که از نام این دستگاه نیز مشخص است، اسکرابر باطری دار دارای منبع باطری است.

باطری این دستگاه قدرت بسیار زیادی داشته و از نوع باطری ژله محسوب می‌شود. این مدل از باطری طول عمر بیشتری داشته و مدت زمان طولانی‌تری را می‌تواند بدون داشتن عیب و نقص کار کند. در صورتی که باطری دستگاه را به طور کامل شارژ کنید، می‌توانید به مدت دو ساعت ه صورت مداوم از آن استفاده کنید.

۲-دسته‌ها

دسته‌های این مدل از اسکرابر باطری دار قابل جمع شدن هستند. قابلیت جمع شدن و باز شدن دسته‌ها سبب می‌شود که جای دادن آن‌ها در انباری و یا محل‌های نگهداری و… بسیار ساده‌تر و راحت‌تر باشد.

۳-ابعاد و اندازه‌ها

مورد سومی که در این زمین شوی‌ها می‌تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد مربوط به ابعاد و اندازه‌های این اسکرابر‌ ها است. اسکرابر باطری دار معمولاً در ابعاد متوسط و کوچک تولید می‌شود و به همین دلیل نیز برای اکثر اماکن مورد استفاده واقع می‌شوند. معمولاً به خاطر ابعاد کوچکی که دارند نیز می‌توان از آن‌ها در راهرو‌ها و مسیر‌های باریک نیز به راحتی استفاده کرد.

۴-شیب

شیب و اسکرابر

عبور دادن برخی از اسکرابر‌ ها از روی سطوح شیب دار کار بسیار سخت و در برخی مواقع کار غیر ممکنی است. اسکرابر باطری دار را می‌توانید بر روی سطوح مختلف و حتی شیب دار نیز حرکت داده و آنجا را نیز به سادگی نظافت نمایید.

۵-افزایش امنیت

تا به حال موارد زیادی را شنیده‌ایم که به خاطر خیس بودن زمین، خوردگی داشتن کابل وسایل مختلف همچون همین زمین شوی‌های برقی و… چندین نفر دچار برق گرفتگی شده‌اند، مکانی آتش گرفته است و… با استفاده از اسکرابر باطری دارف تمامی این موارد حذف شده و به سادگی می‌توانید امنیت خود و محیطی که در آن کار می‌کنید را فراهم نمایید. در این دستگاه‌ها خبری از سیم برق نیست و همین موضوع می‌تواند خطر برق گرفتگی را تا درصد بسیار زیادی کاهش دهد.

۶-قابل استفاده در هر مکان

بسیاری از فضا‌ها وجود دارند که در آن‌ها خبری از سیم برق و یا پریز برق نیست، برای تمیز کردن آن‌ها از چه راهی می‌توان استفاده کرد؟ مسلماً اسکرابر باطری دار یکی از بهترین دستگاه‌هایی است که برای چنین محیط‌هایی طراحی شده است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

جمع‌بندی

با توجه به نکات و مسائلی که بیان شد، می‌توان گفت که انواع اسکرابر باطری دار با توجه به مزیت‌هایی همچون قابلیت شارژ، استفاده در مکان‌های مختلف و همچنین ابعاد و اندازه‌های متناسب با هر محیط، نسبت به مدل‌های برقی این زمین شوی‌ها در اولویت قرار دارند و محبوبیت بیشتری را نسبت به آن‌ها خواهند داشت.

فروشگاه اسب زر یکی از معدود فروشگاه‌های مورد اعتمادی است که نسبت به فروش این محصولات می‌تواند به شما کمک کند. این فروشگاه‌ها در حوزه خدمات نظافت صنعتی و منزل فعالیت می‌کنند و مسلماً می‌توانند نیاز‌های شما را به شکل منطقی و خوبی برآورده سازند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.