لوگو اسب زر

شوینده قلیایی

شوینده قلیایی
شوینده قلیایی

تمیز کردن برخی از آلودگی ها از روی سطوح، کار آسانی است و شما به راحتی با یک شوینده معمولی می توانید سطوح را تمیز کنید. ولی برخی از شوینده ها ماندگاری بالایی دارند و برای برداشتن آن ها نیاز به شوینده قوی تر دارید. شوینده قلیایی یکی از شوینده های بسیار قوی است که می تواند انواع آلودگی ها را به راحتی از روی سطوح پاک کند. وجود آلودگی ها در خطوط تولید مواد غذایی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به تولید وارد کند. به همین دلیل به شوینده های قلیایی شوینده های صنعتی نیز می گویند. در ادامه همراه ما باشید تا شما را بیشتر با پاک کننده قلیایی آشنا کنیم:

شوینده قلیایی چگونه سطوح را تمیز می کند؟

شوینده های قلیایی باعث ایجاد پیوند بین چربی و روغن شده و حالت صابونی ایجاد می کند و می تواند به وسیله واکنش خاصی، سطوح را ضدعفونی کند. بنابراین این شوینده بدون کف و با سرعت بالایی سطوح را ضدعفونی کرده و تمامی آلودگی ها و میکروب ها را از روی آن بر می دارد. برای این که شوینده قلیایی سریع تر و راحت تر عمل کند می توانید از روش شستوشوی اتوماتیک استفاده کنید.

 

شوینده قلیایی چگونه سطوح را تمیز می کند؟

 

کاربرد مواد شوینده قلیایی

پاک کننده قلیایی کاربردی بسیار گسترده دارد. در واقع شما در هر مکانی که نیاز به تمیزی و بهداشت داشتید، می توانید از قابلیت های این شوینده بهره مند شوید.  در صنایع غذایی و رستوران ها بیشترین استفاده از شوینده های قلیایی می شود. قرارگیری مقدار زیادی چربی بر روی ظروف رستوران بسیار آزاردهنده است. حتی در برخی موارد باید ظرف آلوده را دور انداخت. اما شوینده قلیایی با قدرت پاک کنندگی خود تمامی چربی ها را از بین برده و هیچ آثاری از آلودگی را بر روی ظروف باقی نخواهد گذاشت.

در برخی از محیط ها همچون صنایع تولید مواد غذایی و یا رستوران ها، وجود آلودگی بر روی سطوح حتی ممکن است منجر به تعطیلی شود. بنابراین باید همواره سطوح تمیز و عاری از هر گونه آلودگی شوند. برخی از آلودگی ها بر روی سطوح رسوب می کنند اما شما  می توانید با استفاده از پاک کننده قلیایی، آن را از بین ببرید.

موارد استفاده از شوینده قلیایی

  • شستشوی سطوح داخلی و بیرونی تجهیزات و دستگاه های مواد غذایی
  • حذف دوده و چربی از روی سطوح
  • حذف رسوبات معدنی و آلی
  • تمیز کردن هودها، گاز، فر و هواکش ها
  • حذف وکس ها
  • پالایشگاه و پتروشیمی
  • دیگ بخار
  • راهرو، کف دیوار، سالن های پرورش طیور و مرغداری
  • فرایند های فلزکاری

با توجه به این که دستگاه های صنعتی و سطوحی همچون سالن های پرورش طیور ابعاد بزرگی دارند، نمی توان به روش دستی آن ها تمیز کرد. همچنین تماس این شوینده با سطح پوست می تواند آسیب هایی را به دنبال داشته باشد. بنابراین شما می توانید مواد قلیایی را در داخل واتر جت صنعتی ریخته و در مدت زمان کوتاهی با فشار آب بالا تمامی آلودگی و چربی ها را از روی سطوح پاک کنید.

قیمت شوینده قلیایی

قیمت شوینده قلیایی به کیفیت و میزان خلوص آن بستگی دارد. هر چه این شوینده غلظت بیشتری داشته باشد، شما می توانید سطوح را سریع تر و راحت تر و با کمترین شوینده تمیز کنید. جهت استعلام قیمت پاک کننده قلیایی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

قیمت شوینده قلیایی

 

خرید شوینده قلیایی

در هنگام خرید شوینده های قلیایی، باید مواردی از جمله زمان تاثیرگذاری، عدم ایجاد خورندگی، قابلیت نفوذ بالا، قابلیت حذف سختی آب، غیر سمی بودن، کاربری آسان، قابل آبکشی بودن و … توجه داشته باشید. این شوینده ها بدون کف هستند و کیفیت در آن دارای اهمیت بسیار زیادی است. به همین دلیل شما با خرید پاک کننده قلیایی از فروشگاه های مجاز، سلامت و کیفیت را برای واحد تولیدی خود به ارمغان خواهید آورد. شرکت اسب زر ارائه دهنده مرغوب ترین شوینده قلیایی است و این افتخار را دارد که بهترین مواد شوینده صنعتی را با منصفانه ترین قیمت در اختیار خریداران خود قرار دهد.

جمع بندی

شوینده قلیایی با به وجود آوردن برخی از واکنش های شیمیایی می تواند آلودگی ها را به صورت کامل از بین ببرد. بنابراین از این شوینده به صورت گسترده در رستوران های بزرگ، صنایع مواد غذایی و مواردی از این قبیل استفاده می شود. تماس این شوینده ها با دست به پوست آسیب می رساند. به همین دلیل روش شستشوی اتوماتیک با دستگاه واترجت صنعتی، بهترین روش استفاده از این شوینده به شمار می رود.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *