لوگو اسب زر

اسکرابر کابلی

اطلاعات تماس
اسکرابر کابلی
اسکرابر کابلی

شستن و تمیز کردن کف ساختمان ها، اهمیت بالایی در تمیز کاری و سلامت افراد در مکان های مختلف دارد. در مکان های عمومی که افراد زیادی در این مکان ها تجمع می یابند، تمیز کردن سطوح کف، نقش بسزایی در سلامت افراد ایفا می کند. در گذشته از ابزار ساده تری برای تمیز کردن سطوح کف استفاده می شد. با ورود دستگاه های جدید و به روز در صنعت نظافت امروزه از اسکرابر کابلی استفاده می شود. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با اسکرابر کابلی آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید:

معرفی دستگاه اسکرابر کابلی

اسکرابر کابلی دستگاهی هست که در مکان هایی همچون شرکت ها، بیمارستان ها و مکان های عمومی کارآیی دارد. این دستگاه با متصل کردن کابل به پریز برق کار می کند. در واقع در مکان هایی که دسترسی به برق وجود دارد، برای تمیز کردن سطوح از این دستگاه استفاده می شود. اسکرابر در واقع دستگاهی است که به عنوان یک کف شوی در مکان های عمومی به کار گرفته می شود. نیروی راه اندازی این دستگاه از طریق متصل شدن کابل به پریز برق تامین می گردد. این دستگاه انواع متنوعی دارد که در انواع مختلف اسکرابر برقی و اسکرابر باطری دار در بازار، به فروش می رسد. در محیط های مختلف به دلیل کارآیی بالای اسکرابر کابلی، بیشتر از این دستگاه استفاده می شود.

 

معرفی دستگاه اسکرابر کابلی

 

 اجزای به کار رفته در اسکرابر کابلی

اسکرابر کابلی از قطعاتی همچون برس، مخزن، سیستم مکش و موتور تشکیل شده است. این دستگاه، طراحی منحصر به فردی دارد به این خاطر که در آن دو مخزن تعبیه شده  است. یک مخزن برای آب تمیز و دیگری برای جمع آوری آب کثیف سطوح، به کار گرفته شده است. برس های تعبیه شده در دستگاه با نفوذ به شیارهای کف، لکه ها و آلودگی ها را از بین می برند. سیستم های مکنده نیز بعد از برس وارد عمل می شود و آلودگی ها و آب کثیف را جمع آوری و به مخزن منتقل می کنند. موتور نقش موثری در عملکرد این دستگاه بر عهده دارد. در واقع هر چه قدرت موتور بیشتر باشد به طور مسلم کارآیی دستگاه نیز بالاتر خواهد بود.

کاربرد های اسکرابر کابلی

این دستگاه به عنوان یک کف شوی، در مدل های کابلی و دستی( باطری دار) در بازار به فروش می رسد. در محیط هایی که دسترسی به برق وجود دارد از مدل کابلی این دستگاه استفاده می شود. در حقیقت در محیط های بزرگتر نمونه برقی این کف پوش کارآیی بالاتری خواهد داشت. برای تمیز کردن سطوح کف فروشگاه های کوچک تر و همچنین مراکز آموزشی از نمونه باطری دار این دستگاه استفاده می شود.

اما اسکرابر کابلی کارآیی بالاتری نسبت به اسکرابر دستی دارد. موتور به کار گرفته شده در اسکرابر برقی دارای قدرت بالاتری نسبت به اسکرابر دستی است. در مکان های عمومی، قبل از ضد عفونی کردن سطوح کف از دستگاه اسکرابر برقی جهت تمیز کردن سطوح استفاده می شود. سطوح مکان های عمومی مملو از آلودگی و بیماری است. دستگاه کف شوی برقی نقش قابل توجهی در شستن و تمیز کردن سطوح این اماکن دارد. با شستن کامل کف این مکان ها هر گونه آلودگی و کثیفی، به طور کامل از سطوح پاک می شود.

 

کاربرد های اسکرابر کابلی

 

نکات نگهداری از اسکرابر کابلی

نگهداری صحیح و تمیز کردن هر دستگاهی اهمیت بالایی دارد. نگهداری از کف شوی کابلی نیز مانند هر دستگاهی نیاز به مراقبت دارد. برای اینکه در دراز مدت از این دستگاه برای تمیز کردن سطوح کف استفاده کنید باید به یک سری از نکات توجه کنید. این نکات شامل موارد زیر می شود:

  • همان طور که در متن بالا بیان کردیم اسکرابر کابلی دارای دو مخزن است که یکی از مخزن ها آب تمیز و دیگر آب کثیف را نگهداری می کند. ماندن آب کثیف در مخزن این دستگاه منجر به بوی بد در دستگاه می شود. به همین دلیل باید بعد از هر بار استفاده مخزن دستگاه را به طور کامل تمیز کرد.

 

  • برس و لاستیک تی از جمله قطعاتی هستند که در دراز مدت دچار فرسودگی می شوند. در صورت بروز عیب در این قطعات، باید سریع آن ها را تعویض کرد. تعویض کردن قطعات فرسوده موجب کارآیی بهتر دستگاه می شود.
  • کابل دستگاه از جمله قطعاتی است که دچار بریدگی و خراش می شود. در صورت بروز هر گونه ایرادی در کابل باید آن را سریع عوض کرد.

شرکت اسب رز طی سال ها فعالیت متمادی در زمینه نمایندگی و فروش دستگاه های نظافت صنعتی از جمله سیستم های کف شوی صنعتی، ماشین های جارو خیابانی، جارو مکنده صنعتی و سایر دستگاه های نظافت، فعالیت می کند. این شرکت سابقه درخشانی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های نظافت صنعتی از جمله برندهای معتبر اروپایی دارد. تمام تلاش این شرکت طی سال ها فعالیت کاری، ارائه دستگاه های با کیفیت و همچنین رضایت مشتریان خود هست.

سخن پایانی

در گذشته از ابزاری همچون تی برای شستن و تمیز کردن سطوح کف در مکان های عمومی استفاده می شد. با ورود و تولید اسکرابر کابلی به عنوان کف شوی برقی، کمتر کسی از ابزار ساده تر جهت تمیز کردن سطوح استفاده می کند. اسکرابر کابلی کارآیی بالایی دارد و سطوح را به صورت هر چه تمام تر پاک و تمیز می کند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.