لوگو اسب زر

فروش اسکرابر

اطلاعات تماس
فروش اسکرابر

در هنگام فروش اسکرابر باید این موضوع را در نظر داشته باشید که انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند بنا به ویژگی‌ها و اپشن‌هایی که دارند، قیمت‌های مختلفی نیز داشته باشند.

چند مدل کلی از دستگاه‌های اسکرابر در بازار وجود دارند که با نام‌های اسکرابر دستی، اسکرابر برقی، اسکرابر سرنشین دار، اسکرابر انتی باکتریال و اسکرابر باتری دار، شناخته می‌ شوند.

اسکرابر آنتی باکتریال 

اولین موردی که قصد معرفی آن را داریم، با نام اسکرابر آنتی باکتریال شناخته می‌شود. این مدل از زمین شوی‌ها برای محیط‌های مختلفی همچون بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این اماکن شستشو و ضد عفونی محیط از باکتری‌ها و ویروس‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل نیز معمولاً از این مدل اسکرابر برای چنین محیط‌هایی استفاده می‌کنند.

معمولاً در هنگام فروش اسکرابر متوجه می‌شوید که زمین شوی‌های آنتی باکتریالی در دو مدل دستی و سرنشین دار تولید و روانه بازار شده‌اند که هر دو دارای مخازن مشخصی برای استفاده از مواد ضد عفونی‌کننده هستند. مخزن‌های قرار گرفته در این دستگاه‌ها از جنس پلی‌اتیلن فشرده و ترکیبات شیمیایی بی‌خطر است که به شکل دو جداره بر روی دستگاه نصب شده است. دلیل استفاده از لایه دوجداره مخزن، عدم نفوذ باکتری به داخل مخزن و یا عدم خروج باکتری از داخل مخزن پاکسازی است.

ویژگی دیگری که این دستگاه دارد نیز مراقبت کردن از کاربر و یا همان اپراتور دستگاه، از تماس با باکتری‌ها و میکروب‌های خطرناک است. معمولاً با این مدل از اسکرابر‌ها می‌توانید تمام زوایای در و دیوار‌ها و همچنین قسمت‌هایی که امکان رشد میکروب زیادی دارند و به سادگی پاک نمی‌شوند، پاک‌سازی کنید.

اسکرابر سرنشین دار

 

در هنگام فروش اسکرابر سرنشین دار و یا در هنگام خرید آن، به یاد داشته باشید که محیط مدنظر شما برای شستشو چقدر مساحت دارد. در صورتی که فضای بسیار بزرگی همچون حرم امام رضا را باید شستشو دهید، بهتر است برای عملکرد بهتر اپراتور و عدم وارد کردن فشار زیاد به او، از اسکرابر‌های سرنشین دار استفاده کنید. معمولاً اسکرابر‌های صنعتی را با نام زمین شوی ماشینی نیز می‌شناسند. این مدل از زمین شوی‌ها دارای مزیت‌ها و ویژگی‌های بسیار زیادی هستند که لازم است تا از آن‌ها آگاه بوده و در هنگام خرید این محصولات، آن‌ها را لحاظ کنید.

در محیط‌های باریک که به اندازه عرض دستگاه باشند نیز می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. موتور‌های پیشرانه قوی در این اسکرابر‌ها تعبیه شده است که هم سبب حرکت سریع آن‌ها و هم سبب افزایش قدرت مانور زمین شوی‌ها می‌شود. با این دستگاه‌ها می‌توانید حتی در شیب‌ها ۱۰ درصد نیز به سادگی حرکت کنید. جایگاه اپراتور نیز به نحوی تنظیم شده است که می‌تواند به اطرافش دید کامل داشته باشد و به همین دلیل به سادگی توانایی پاکسازی و شستشوی محیط را خواهد داشت.

اسکرابر دستی باتری دار

 

مورد بعدی که قصد معرفی آن را داریم، با نام اسکرابر دستی باتری دار شناخته می‌شود. فروش اسکرابر باتری دار در فروشگاه‌های زیادی انجام می‌شود، زیرا این مدل از زمین شوی‌ها می‌توانند مزیت‌های بسیار زیادی را به طور همزمان برای کاربران فعال کنند. این اسکرابر‌ها دارای ویژگی‌هایی همچون باتری‌های ژل، دسته قابل انعطاف و تاشو، وزن کم، سبک، قابلیت جابه جایی ساده و… هستند که استفاده از این محصولات را برای محیط‌های مختلف و به خصوص محیط‌های شلوغ و پرتردد، بسیار مناسب می‌کند.

اسکرابر دستی باتری دار را می‌توانید با هر بار شارژ کردن، حدود ۲ ساعت به صورت مداوم مصرف کنید و این موضوع سبب می‌شود تا استفاده از آن برای پاکسازی وشستشی زمین بسیار ساده باشد. از این اسکرابر‌ها می‌توان در محیط‌هایی که دارای عرض کم هستند و یا موانعی بر سر راه اسکرابر وجود دارد، استفاده کرد. این دستگاه حتی می‌تواند گوشه‌های دیوار‌ها و… که به سادگی قابل دسترسی نیستند را نیز پاکسازی کرده و ضد عفونی نماید.

جمع‌بندی

فروش اسکرابر صنعتی می‌تواند در فروشگاه‌های مختلفی انجام شود، اما به یاد داشته باشید که این محصولات و کالا‌ها معمولاً در هر فروشگاه متفرقه‌ای، نمی‌توانند از کیفیت بالایی برخوردار باشند. در صورتی که قصد فروش اسکرابر و یا خرید آن را دارید، می‌توانید به فروشگاه اسب زر مراجعه کنید که یکی از بهترین و در عین حال معتمدترین فروشگاه‌های موجود در زمینه عرضه محصولات و خدمات نظافت صنعتی است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.