لوگو اسب زر

ماشین اسکرابر

ماشین اسکرابر
ماشین اسکرابر

با توجه به وسعت زیاد کارگاه ها، فرودگاه ها، شرکت های بزرگ، سوله های تولیدی، امکانات تجاری و … امکان شست و شوی دستی این مکان ها وجود ندارد. زیرا باید تعداد نیروهای خدماتی را افزایش دهیم و محیط را تمیز نگه داریم. ماشین اسکرابر و کفشوی برای چنین مکان هایی طراحی و تولید می شوند. ماشین اسکرابر صنعتی به شما این امکان را می دهد که مناطق بزرگ را با بیشترین سرعت  و بالاترین کیفیت تمیز کنید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را بیشتر با این دستگاه نظافت صنعتی آشنا کنیم:

مزایای استفاده از ماشین های اسکرابر یا کف شوی برقی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از اسکرابر، بهینه سازی تعداد افراد استخدام شده در بخش غبارگیر صنعتی است. زیرا دیگر نیازی به تمیز کردن دستی آن نیست. نظافت دستی به دلیل بزرگی مجتمع، عدم رفع کامل آلودگی و نظافت ناقص امکان پذیر نیست. از سوی دیگر، با توجه به همه‌گیری کرونا و شرایط قرنطینه، نظافت بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا کرده است و در سال‌های اخیر حساسیت به این گونه ویروس‌ها به بالاترین میزان خود رسیده است.

 

 

مزایای استفاده از ماشین های اسکرابر

 

 از طرف دیگر مجتمع های تمیز جذابیت محیطی بسیار خوبی را نشان می دهند، زیرا در این محیط ها آلودگی ها  از بین می برند و پتانسیل عفونت های ویروسی و باکتریایی را به حداقل می رسانند. در طول اپیدمی کرونا، مسائل نظافتی به یکی از مهمترین مسائل در جهان تبدیل شده است. این موضوع در صورت عدم پاسخگویی جدی و تصمیم گیری استراتژی مشخص، می تواند آینده کسب و کار و مجتمع ها را با چالش جدی مواجه کند. بسته به منطقه، لازم است برای هر محیطی از ماشین اسکرابر صنعتی مختلف استفاده شود. برای خرید اسکرابر و کف شوی با کارشناسان شرکت اسب زر مشورت کنید تا تجهیزات مورد نظر خود را با توجه به شرایط محیطی انتخاب کرده و بتوانید انتخاب دقیق تری داشته باشید.

شیوه کار با دستگاه اسکرابر

استفاده از ماشین اسکرابر کاری آسان است و برای افراد مبتدی تا آماتور به راحتی قابل استفاده است. کاربرد اصلی دستگاه تمیزکننده سطوح، خشک کردن و بازیابی آب آلوده همزمان با تمیز کردن سطوح است. اما شما می توانید از این دستگاه در دو مرحله برای تمیز کردن عمیق سطوح بسیار آلوده استفاده کنید. دهمچنین می توانید در مورد نحوه استفاده از کف شوی صنعتی یا ماشین اسکرابر صنعتی با کارشناسان فنی شرکت اسب زر مشورت کنید.

انواع ماشین اسکرابر

ماشین های اسکرابر توسط برندهای معتبر جهانی طراحی و تولید می شوند. مدل های این دستگاه بسته به مدل و عوامل دیگری مانند روش هدایت و منبع تغذیه متفاوت است. از منظر هدایت، اسکرابرها را می توان به دو دسته اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی تقسیم کرد. منبع تغذیه اسکرابر دستی می تواند باتری یا برق باشد. اسکرابر باطری دار 2 تا 5 ساعت شارژ می شود و برای محیط های پر رفت و آمد با دسترسی سخت به پریز برق بسیار مناسب است.

اسکرابر برقی یکی دیگر از مدل های این نوع کف شوی است که در صورت اتصال به پریز برق، دارای قدرت پاک کنندگی بالایی است. در بین مدل های کف شوی سرنشین دار، برخی از باتری ها اغلب به عنوان منبع تغذیه استفاده می شوند. البته برخی از اسکرابرها دیزلی هستند و در محیط های صنعتی با مناطق کار زیاد استفاده می شوند.

 اسکرابر دستی یا اسکرابر خودرویی شباهت های قدرت متفاوتی در زمینه های دیگر مانند عرض برس، ظرفیت مخزن، ظرفیت باتری و ویژگی هایی مانند تنظیم سرعت دستگاه دارد. مدل های مختلفی از این دستگاه ها بسته به نیاز و کاربرد شما موجود است. البته کف شوی های بیمارستانی و اسکرابرهای بی صدا از دیگر مدل های کفشوی های صنعتی با کاربردهای خاص هستند.

 

 

انواع ماشین اسکرابر

 

مزایای استفاده از ماشین اسکرابر

یکی از اصلی ترین عواملی که امروزه بسیاری از بخش های صنعتی و تجاری را به سمت استفاده از ماشین اسکرابر سوق داده است، عمر طولانی این دستگاه و مزایای بلند مدت آن است. از مهم ترین و بارزترین مزایای استفاده از ماشین اسکرابر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فضاهای بسیار بزرگ و مساحت های بزرگ را با کیفیت بسیار بالایی تمیز می کند.
  • ایمنی بهبود یافته در هنگام تمیز کردن
  • صرفه جویی قابل توجه در زمان تمیز کردن
  • صرفه جویی قابل توجه در هزینه های نظافت
  • استفاده از این دستگاه بسیار راحت و آسان است.

سخن پایانی

با توجه به استفاده از کف شوی های مختلف در صنایع، استفاده از وسایلی که به این کف شوی ها آسیب نرسانند بسیار حائز اهمیت است. می توان از ماشین اسکرابر با برس های تمیز کننده برای تمیز کردن سطوح مختلفی از قبیل انواع سنگ، سرامیک، اپوکسی و بتن در مکان های مختلف مانند مراکز تجاری، ادارات، مغازه ها، سالن ها و محیط های صنعتی مورد استفاده قرار داد. کف شوی های صنعتی می توانند ناخالصی ها را با یک بار حرکت روی سطح آلوده از بین ببرند و سطحی تمیز ایجاد کنند. اگر سطح دارای شیب است، باید از ماشین اسکرابر استفاده کنید که بتواند از شیب مورد نظر بالا برود. ممنون که تا پایان این مطلب ما را همراهی کردید. اسب

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.