لوگو اسب زر

قیمت واترجت کارواش صنعتی

اطلاعات تماس
قیمت واترجت کارواش صنعتی
قیمت واترجت کارواش صنعتی

قیمت واترجت کارواش صنعتی معمولاً برای افرادی که نیاز به این دستگاه دارندف می‌تواند گزینه بسیار مهمی باشد، اما واتر جت کارواش صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟ قیمت این دستگاه بر چه اساس تعیین می‌شود و کدام یک از برند‌های تولید‌کننده آن می‌توانند دستگاه بهتری را تولید و روانه بازار کنند؟ این‌ها سؤالاتی است که قرار است در ادامه این مقاله به آن‌ها پاسخ دهیم تا بتوانید هرچه بهتر و ساده‌تر درباره برند و نوع واتر جتی که قصد خرید آن را دارید، تصمیم‌گیری کنید.

دستگاه واترجت چیست؟

اولین موردی که باید به آن بپردازیم این است که دستگاه واترجت چیست و چه کارایی و کاربردی دارد. واترجت کارواش صنعتی در واقع دستگاهی است که می‌تواند آب را با فشار معمولی از یک منبع خارجی دریافت نموده و سپس با قدرت بسیار بیشتری به سمت بیرون پرتاب کند.

معمولاً تجهیزات صنعتی از جمله مواردی هستند که نیاز است با آب فشار قوی شسته شوند. چربی‌های و کثیفی‌های بسیار زیادی بر روی این تجهیزات رسوب می‌کند که صرفاً با فشار قوی آب شسته می‌شوند. نکته مهم دیگر آن است که استفاده از دستگاه واترجت می‌تواند در صرفه‌جویی در زمان کمک بسیار زیادی کند. در واقع در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توان بیشترین فضا را تمیز کرد و چربی‌ها و دوده‌های قرار گرفته بر روی سطوح را از بین برد.

اجزای مختلف واترجت کارواش صنعتی

اجزای مختلف واترجت کارواش صنعتی

برای تشخصی قیمت واترجت کارواش صنعتی، باید اجزای این محصول را نیز بشناسید. این محصول دارای بخش‌های مختلفی است که با قرارگیری در کنار هم می‌توانند عملکرد مثبت و درست واترجت کارواش صنعتی را رقم بزنند.

دسته برای بلند کردن و نگه داشتن دستگاه، کابل برق و نگهدارنده کابل، تفنگی، گیج روغن، دکمه روشن و خاموش واترجت، پایه‌های ضد لرزش، نگهدارنده نازل‌ها، چرخ‌های بزرگ، شاسی، گیج فشار سنج، پیچ تنظیم فشار، نازل دوار، دسته شلنگ جمع کن، شلنگ فشار قوی، مخزن تعدیل آب، پیچ تنظیم مواد شوینده، محافظ الکتروموتور و اتصالات برنجی؛ همگی جز مواردی هستند که در مدل‌های مختلف واترجت صنعتی دیده می‌شوند.

انواع واترجت کارواش صنعتی

به طور کلی می‌توان واترجت‌های صنعتی را از طریق ۴ روش مورد تقسیم‌بندی قرار داد. این ۴ روش را در ادامه با جزئیات کامل توضیح داده‌ایم تا بتوانید در هنگام خرید دستگاه واترجت، با توجه به مؤلفه‌هایی که در ذهنتان وجود دارد تصمیم‌گیری کنید و آن چیزی که برایتان مهم‌تر است را انتخاب نمایید.

۱-واترجت از لحاظ دمای آب

اگر بخواهیم واترجت کارواش صنعتی را از لحاظ دمای آب مورد بررسی و تقسیم‌بندی قرار دهیم، می‌توانیم به دو دسته واترجت‌های سرد و گرم آن‌ها را تقسیم کنیم که هر کدام از آن‌ها برای کاربرد‌های مشخصی طراحی و تولید شده‌اند.

۲-واتر جت از لحاظ فشار کاری

از لحاظ فشار کاری واترجت کارواش صنعتی به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شود. این سه دسته شامل نیمه فشار قوی با فشار کمتر از ۲۵۰ بار، فشار قوی با فشار بین ۲۵۰ تا ۱۰۰۰بار و فوق فشار قوی که دارای فشار کاری ۳۰۰۰ بار هستند.

۳-واترجت از لحاظ جابجایی

از لحاظ جابجایی می‌توان این موتور‌ها را به دو نوع قابل جابه جایی و همچنین غیر قابل جابه جایی تقسیم‌بندی کرد.

۴-واترجت از لحاظ نوع منبع تغذیه

منبع تغذیه موتور‌های واترجت در ۳ دسته مختلف قرار می‌گیرد و هر کدام از آن‌ها می‌تواند واترجت را برای استفاده در یک محیط خاص مناسب کند. به طور کلی سه نوع منبع تغذیه در واترجت‌ها وجود دارد. موتور‌های الکتریکی تک فاز و یا دو فاز، موتور‌های بنزیلی و همچنین موتور‌های دیزلی سه منبع تغذیه متفاوت این واترجت‌ها به حساب می‌آیند.

قیمت واترجت کارواش صنعتی

قیمت واترجت کارواش صنعتی

تمامی این موارد را توضیح دادیم تا بتوانیم بگوییم که قیمت واترجت کارواش صنعتی در چه حد است و چگونه می‌توانیم متوجه شویم که واترجت مورد نظر ما قیمت مناسبی دارد یا خیر. توجه به این مؤلفه‌ها می‌تواند کمک بسیار زیادی به ما در همین زمینه کند.

۱-آپشن‌های واترجت

اولاً آن که هر قدر واترجت مورد نظر دارای آپشن‌های بیشتری باشد و در واقع پیشرفته‌تر باشد، امکان آن که قیمت بالاتری داشته باشد نیز وجود دارد. بنابراین آپشن‌ها و ویژگی‌های یک واترجت اولین مؤلفه‌ای است که می‌تواند در قیمت آن تأثیر‌گذار باشد.

۲-قابلیت جابجایی

این مورد به صورت نسبی است. در واقع بسیاری از واترجت‌هایی که کوچک هستند، قیمت‌های کمتری نیز دارند؛ این در حالی است که اگر یک واترجت بزرگ باشد و در عین حال بتوان به راحتی نیز آن را جابجا کرد، باید انتظار قیمت بالاتری را نیز داشت.

۳-میزان و تعداد قدرت موتور

میزان قدرت موتور و همچنین تعداد موتور‌های به کار رفته در واترجت کاوراش صنعتی نیز تأثیر مستقیمی بر روند قیمت‌گذاری دارد. اگر تعداد موتور‌ها بیشتر از یک عدد باشد و یا آن که قدرت هر کدام از موتور‌ها از حالت عادی بیشتر باشد، می‌تواندروند افزایش قیمت را رقم بزند.

۴-برند تولید‌کننده

مورد بعدی نیز در خصوص برند تولید‌کننده واترجت کارواش صنعتی است. برخی از برند‌ها در دنیای لوازم صنعتی بسیار معروف و مشهور هستند و همین موضوع سبب می‌شود که قیمت بالاتری را نیز نسبت به برند‌های دیگر داشته باشند.

جمع‌بندی

برای آن که بتوانید متوجه قیمت واترجت کارواش صنعتی شوید، در این مقاله هم در خصوص خود دستگاه و هم در خصوص مؤلفه‌های تأثیر‌گذار بر روی قیمت آن، صحبت کردیم. می‌توان گفت هر قدر دستگاه واترجت دارای مزیت‌های بیشتری باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت و مسلماً قیمت‌های بالاتر باید برای واترجت‌های باکیفیت‌تر و از برند‌های معروف‌تر در نظر گرفته شود.

برای آن که بتوانید یک واترجت کارواش صنعتی خوب را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید، کافی است تا به یک فروشگاه مطمئن مراجعه نمایید. به طور مثال اسب زر یکی از مواردی است که می‌توانید با خیال راحت به آن‌ها مراجعه کرده و واترجت مدنظر خود را با بهترین قیمت و کیفیت از آن‌ها خریداری کنید. این فروشگاه در زمینه خدمات نظافت صنعتی، می‌تواند محصولات و لوازم گوناگونی را به شما، با بهترین کیفیت و قیمت، عرضه داشته باشد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.